Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ustasını İnternette Bulanların Adresi ‘ustaiste.com’

Yana döne usta arama derdine son! Boya zamanı gelen evinizin boyacısı, bakım isteyen bahçenizin bahçıvanı, ahşap işlerinizin marangozu hepsi ustaiste.com ’da!
Ustasını İnternette Bulanların Adresi ‘ustaiste.com’
Aracı olmadan kendi ustanızı seçebileceğiniz ustaiste.com, zengin kategorisiyle dikkat çekiyor. Ustaların, boyacıların, bahçıvanların ve marangozların bulunduğu ustaiste.com'da firmalar ve ustalar ücretsiz kayıt sistemi ile yaptıkları işleri ve uzmanlık alanlarını sisteme aktarıyor. Böylece ustalar ve firmalar, kullanıcılar tarafından eklenen iş taleplerine teklifte bulunarak kazanç sağlayabiliyor.

Siz ihtiyaç duyduğunuz hizmeti ustaiste.com'a yazarak ücretsiz iş talebinde bulunuyorsunuz. Ustaiste.com bünyesinde yer alan kayıtlı firmalar ve ustalar size talep ettiğiniz iş ile ilgili neler yapabileceklerini anlattıkları bir teklif veriyor.

Size gelen teklifleri, ustaların daha önce yapmış olduğu işlerden aldıkları puanlara ve yorumlara bakarak kıyaslayabiliyorsunuz. Size en uygun olan ustayı kolaylıkla seçme fırsatına tek bir tıkla sahip olabiliyorsunuz. Tabi işin pazarlık kısmı da sizin yeteneğinize kalmış...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017