Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Uygulamanız Birinci Sıraya Nasıl Yerleşir?

Mobilike, binlerece uygulama arasında hedefine ulaşmak isteyen markaların başarıyı yakalamasını garanti ediyor…
Uygulamanız Birinci Sıraya Nasıl Yerleşir?
Sunduğu yenilikçi ve geniş ürün yelpazesi ve mobil reklam sektöründe yurtdışından ilk ve tek yatırım alan firma olarak Türkiye mobil reklam sektöründe adından oldukça söz ettiren mobilike, 2012 3. çeyrek itibariyle piyasaya sunduğu KatAPPult ürünüyle uygulamalara Apple App Store’da genel sıralamada veya uygulamanın kendi kategorisinde Top 25’e giriş garantisi vererek hem indirme adedi hem de uygulamaların bilinirliğinin sağlanmasında önemli bir fayda sunuyor.

Ürünün en önemli faydası bu ürünü kullanan markaların mobil uygulamaları için yaptıkları tanıtım ve dolaylı olarak geliştirme yatırımının tamamen garanti altına alınması. Bugüne kadar yapılan KatAPPult kampanyalarında yüzde 100 başarı elde edilmemesi ve reklam yayını süresince uygulama Top 25’e girmezse mobilike markalardan hiçbir ücret talep etmemesi markaların ürün yoğun ilgi göstermesinin ana nedenleri arasında yer alıyor. KatAPPult ilk etapta, geliştirilen uygulamaların bilinirliği noktasında markaya ciddi bir ivme kazandırırken bununla birlikte gene oldukça önemli olan indirilme adetlerini çok kısa bir sürede önemli ölçüde arttırma imkanı sağlıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017