Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Uygun Fiyatlı Dizüstü Bilgisayarlar

Alüminyum kasalı süper dizüstü bilgisayarların cazibesine karşı koyarak, güçten ve özelliklerden ödün vermeden para biriktirebilirsiniz. Bilgisayar teknolojisi artık o kadar ilerledi ki bu durumdan faydalanmanın tam zamanı.
Uygun Fiyatlı Dizüstü Bilgisayarlar
Uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlar artık eskiden oluğu gibi ağırkanlı ve çirkin değil. Aksine, en son teknolojiyle donatılmış yeni bilgisayarlar, artık enerji tasarrufu yapabilen çift çekirdekli ve hızlı işlemcilerle, geniş alanlı sabit disklerle, SSD’lerle, Blu-ray donanımıyla ve hatta birkaç yıl önce hayal bile edemediğimiz güçlü ses sitemleriyle sunuluyorlar. Üstelik Windows Vista’dan kurtuldukları için kullanımları da keyifli. Uygun fiyata satın alabileceğiniz PC cennetine hoş geldiniz!

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017