Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Uygun Fiyatlı Lüks Evler

Lüks ve konforlu bir hayat artık hayal değil. Uzaktan bakıldığında ulaşılması çok zor gibi görünen bu rüya evler, öyle makul fiyatlarla satışa sunuluyor ki bir anda hayalini kurduğunuz dünya gerçeğe dönüşüyor.
Uygun Fiyatlı Lüks Evler
Son yıllarda hayata geçirilen yapılar, insanların hayallerini bile zorlar nitelikte. Gerek mimari gerekse de sunulan sosyal ayrıcalıklarla klasik yapı anlayışına meydan okuyan bu evler, bakanlarda adeta hayranlık uyandırıyor. Konut sakinlerinin rahatı ve huzuru için her türlü detayın düşünüldüğü projeler, lükste de sınırları zorluyor.

İnşaat firmaları ulaşılması zor gibi gözüken bu evleri öyle uygun fiyat ve ödeme seçeneği ile satışa sunuyor ki, hayalini kurduğunuz dünyayı bir anda gerçeğe dönüştürüyor. Bu ayki dosya konumuzda “uygun fiyatlı lüks evleri” işledik. İşte daire fiyatına otel konforunda yaşam sunan projelerden sizler için seçtiklerimiz…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017