Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Uzay Strateji Oyunu Endless Space

Uzayda galakside imparatorluk kurmak için çabalarken, 8 uygarlıktan birine rehberlik edeceğiz.
Uzay Strateji Oyunu Endless Space
Oyunda sonsuz uzayda gezegenler arasındaki kavgayla başlıyorsunuz. 4X Strateji türündeki oyunun yapımcısı, oyunu oyuncularla beraber yapmışlar. Yani fikirler oyunculardan, yapım şirketten. Oyunun her aşamasında, oyunculara bakın nasıl olmuş diye fikir sorup, gelen yorumlara göre değişikliklere gitmişler. Sonuçta da kabul etmek lazım, sürükleyici bir oyun ortaya çıkmış. Sıkıcı, bunaltıcı bir strateji oyunu değil, hızla ilerleyen bir aksiyon oyunu gibi oynanabiliyor.

Oyun aslında “Endless” terimini, taktik imkanların sonsuz olmasından almış. Her oynadığınızda değişen dinamik bir teknoloji ağacındaki pek çok teknoloji, sahip olduğunu imkanları tamamen değiştiriyor ve her defasında yeni imkanlarınız yeni stratejiler denemek zorunda kalıyorsunuz. Dolayısıyla, bir oyun, diğerine hiç benzemiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017