Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Uzaylılar İle Kıyasıya Mücadele Resistance: Burning Skies

1951 yılında Uzaylıların, Amerika Birleşik Devletleri'nin işgaline bir itfaiye memurunun gözünden tanıklık edeceğiz oyun PS Vita için hazırlandı.
Uzaylılar İle Kıyasıya Mücadele Resistance: Burning Skies
Oyunun bir Resistance oyunu olmasından öte, çok daha önemli ve heyecan yaratan bir özelliği var ve o da ilk defa bir el konsolunda çift analog kolla FPS’yi bu anlamda oynamamıştık ve PS Vita’da rüya gerçek oluyor ve olmuşu da Resistance: Burning Skies. Bu yüzden de ilk önce oynanışa göz atıyoruz.

Çift analog kol mükemmel işliyor lakin cihazı yatarak kullanıyorsanız hedef almada biraz gecikmeler yaşayabiliyorsunuz. Sağ omuz tuşu ateş, sol omuz tuşu hedef alma. Mükemmel. Silah değiştirmek, eğilmek, zıplamak vb. hareketler de sağdaki tuşlara bırakılmış. Koşmak için arka panele ya iki kez dokunuyoruz ya da aşağı dijital yön tuşuna basıyoruz bir kere.

Oyunda kapıları açmak için ekrana dokunda gerekiyor, silahların ikincil özellikleri de genellikle ekrana farklı biçimlerde dokunarak etkinleştiriyor. Ayrıca bomba atmak için de ya bombayı sağdaki panelden tutup atacağınız yere sürüklüyorsunuz, ya da sadece tek bir kez ekranın ortasına basarak hızlı bir biçimde bir bomba sallıyorsunuz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017