Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Vakıfbank Taraftar Kart’tan Herkese Futbol Extra Hediye!

Taraftar kart sektörünün lideri VakıfBank “taraftar kart” sahiplerine sunduğu özel kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’nin lider futbol dergisi Futbolo Extra ile işbirliği anlaşması yaptı.
Vakıfbank Taraftar Kart’tan Herkese Futbol Extra Hediye!
Türk sporunun önemli destekçilerinden ve taraftar kart sektörünün lideri VakıfBank, taraftar kart projesi kapsamındaki yeniliklerine ve sürprizlerine bir yenisini ekledi… Son dönemlerde taraftar kart sahiplerine yönelik özel kampanyalarıyla dikkat çeken VakıfBank, Türkiye’nin lider futbol dergisi Futbol Extra ile de iş birliğine giderek yeni bir projeye daha imza attı.

Taraftar kart sektörünün öncüsü VakıfBank, dergimiz ile yaptığı iş birliği çerçevesinde Taraftar Kart sahiplerine 1 yıllık Futbol Extra dergisi hediye edecek!.. Bunun için VakıfBank’a sadece 1 yıl boyunca aylık 500 lira harcama sözü verilmesi yeterli!

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017