Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Vanessa 2012 Koleksiyonunda Türk-Fransız Esintisi

Özgün tasarımlarıyla trendlere ve ev modasına yön veren Vanessa, ünlü tasarımcı Sylvain Joly ve Hayri İşçimen imzasını taşıyan tasarımlarını müşterileriyle buluşturuyor.
Vanessa 2012 Koleksiyonunda Türk-Fransız Esintisi
Vanessa, ünlü tasarımcı Sylvain Joly ve Hayri İşçimen imzasını taşıyan tasarımlarını müşterileriyle buluşturuyor. İnce tasarım detaylarıyla metal ve derinin mükemmel uyumunu sergileyen tasarımcılar, stil sahibi modern evlerde, estetik ve tasarımı iç içe sunuyor.

Tasarımcılar, sade ve şık bir yaşam alanı fikriyle hayata geçirdikleri tasarımları, formu, rengi ve dokusuyla özgün tarzını ortaya koyarken, yaşam kalitesini arttırarak modern bir atmosfer oluşturuyor. Tasarıma farklılık kazandıran bu koltuklar rahat oturumu ile ergonomiyi, sade çizgileriyle de çağdaş beklentilere yanıt veriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017