Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Verda Çakan’dan Elde İşlenmiş Takı Tasarımları

Verda Çakan, siyah abanoz ağacı üzerinde 925 ayar gümüş ve pırlanta işçiliği taşıyan ve tümü elde işlenen takılarla koleksiyonlarını hazırlıyor.
Verda Çakan’dan Elde İşlenmiş Takı Tasarımları
Verda Çakan, medya iletişim ve fotoğrafçılık eğitimini Amerika’da tamamladıktan sonra uzunca bir süre hem Amerika hem Türkiye’deki moda dergilerinde çalıştı. Verda Çakan, editörlük deneyiminden sonra kendi adını taşıyan markasıyla takı tasarımları yapmaya başladı. Tasarımcı, siyah abanoz ağacı üzerinde 925 ayar gümüş ve pırlanta işçiliği taşıyan ve tümü elde işlenen takılarla koleksiyonlarını hazırlıyor.

Verda Çakan’ın maya ve hayat ağacı olmak üzere iki koleksiyonu var. Maya koleksiyonu 925 ayar gümüş kullanılmış ve pırlanta işçiliği ile elde üretilmiştir. Alt kısmında bulunan siyah parça abanoz ağacıdır ve elde şekil verilmektedir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017