Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Vialand Eyüp Projesi 23 Nisan 2013’te Teslim Edilecek!

ViaDMC ve Gürsoy Grup ortak girişimiyle yapımı devam eden Vialand, Türkiye’de Disneyland, Wonderland gibi eğlence parkları ölçeğinde yapımı devam eden eğlenceli bir proje. Eyüp’te inşa edilen Vialand projesinin 23 Nisan 2013 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.
Vialand Eyüp Projesi 23 Nisan 2013’te Teslim Edilecek!
Vialand, Türkiye’de Disneyland, Wonderland gibi eğlence parkları ölçeğinde yapımı devam eden eğlenceli bir proje. Proje içinde, 3 saniyede 110 km hıza ulaşan en yüksek noktası 67 m olan ‘roller coaster’, hızlı akarsuda rafting yapılabilen ‘Rapid Ride’, doğal şelaleler üzerinde haraket eden ‘Splash Coaster’, herkesin binebileceği ‘Family Coaster’ başta olmak üzere elli farklı eğlence ünitesi barındırıyor. Bu eğlence parkı Türkiye’nin ilk dev tema parkı olmanın yanı sıra alışveriş ve yaşam merkezini de aynı konsept içinde sunuyor.

ViaDMC ve Gürsoy Grup ortak girişimiyle yapımı devam eden Vialand, yaklaşık 1 milyar liralık yatırımla Cumhuriyet tarihinin en büyük perakende yatırımlarının biri olarak değerlendiriliyor. Proje ‘Yap-İşlet-Devret’ modeliyle hayata geçiriliyor. Tasarımı, cazibe ve eğlence alanları ile sadece İstanbul’a değil, Türkiye’ye yeni bir eğlence kültürü sunmayı amaçlayan Vialand’in Mart 2013’te tamamlanması ve 23 Nisan 2013’te açılması planlanıyor.

İstanbul Eyüp’te 600 dönümlük bir alanda, ilk etapta ana cadde ve eğlence parkının inşasına başlanan Vialand, yapılacak eklemlerle gittikçe büyüyecek. Kompleksin bünyesinde, 140 bin metrekarelik kiralanabilir ticari alanlar, iki otel; kapalı alanda bin,, açık alanda 3 bin araç kapasiteli otopark planlanmış.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017