Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Vialand Projesi 23 Nisan’da Kapılarını Açıyor

Türkiye’nin ilk temalı parkı olarak Vialand, Eyüp ve Gaziosmanpaşa Belediyesi sınırları içinde eğlenceyi başlatıyor. Onlarca eğlence ünitesini bünyesinde barındıran Vialand’da hızlı trenden alışveriş caddelerine, Osmanlı Dönemi2nden açık konser alanına kadar birçok farklı aktivite var.
Vialand Projesi 23 Nisan’da Kapılarını Açıyor
Türkiye’nin ilk temalı parkı özelliğine sahip Vialand, Via Grup & Gürsoy Grup Yatırım ve Yönetim Ortaklığı girişimi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle hayat buluyor. 600 bin metrekarelik dev bir alana yayılan Vialand’ın yatırım bedeli ise 1 milyar 150 milyon lira.

23 Nisan 2013’te kapılarını açacak projeyle temalı park, gösteri merkezi ve alışveriş caddeleri bir araya getiriliyor. Uluslararası standartlardaki eğlence anlayışını Türkiye’ye taşıyan Vialan’da ülke için ilkler de var. Bunlar arasında Roller Coaster (Hızlı tren), King Kong Ünitesi, Splash Coaster (Suda hızlı tren), Family Coaster (Aileler için hızlı tren), Adalet Kulesi, Fatih Dark Ride (İstanbul’un fethinin canlandırıldığı eğlence ünitesi) ve daha birçok eğlence ünitesi bulunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017