Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Vizesiz Tatil Cennetleri

Klasik tatil rotası Antalya, Bodrum ve Çeşme ilginizi çekmiyor fakat yurt dışı tatili de hem vize zahmeti hem de yüksek fiyatlar nedeniyle gözünüzde büyüyor ise Boxer’ın tavsiyelerini dinleyin. Vize almadan, üstelik yurt içinde ödeyeceğinizden daha az paraya, şahane bir tatil yapın.
Vizesiz Tatil Cennetleri
Yurt dışında tatil denilince aklınıza Miami’de ev sahibi olan ünlüler veya her fırsatta egzotik adalara uçan sosyetikler gelmesin. Artık yurt dışı tatili bol parası ve vize peşinde koşmak için ganiyle boş vakti olan zenginlerin tekelinde değil. Zira pek çok tatil cenneti ülke Türkiye’ye vize uygulamıyor. Tur şirketleri de bu imkanı cazip fiyatlarla tur düzenleyerek daha da çekici hale getiriyor.

10 sene öncesine kadar yaz tatili denince aklına gelen en uzak yer Antalya hadi bilemediniz Kaş olan orta halli insanlar bile doğru zamanlama ve akıllıca hesap kitap yaptıkları takdirde, yurt dışı tatillerini, yurt içindekiyle aynı fiyata getirebiliyor. Tabii bunun da püf noktaları var. Örneğin tatil zamanını yaz için temmuz gibi talebin dolayısıyla fiyatların tavan yaptığı dönemler yerine, Mayıs, Eylül gibi ücretlerin epey makul hale geldiği zamanları tercih etmek gerekli.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017