Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Vodafone'da, ''Veli Bilgilendirme Sistemi'' Dönemini Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi Hizmetleri veri tabanında bulunan 17 milyon öğrenciye ait, milyonlarca öğretmen, veli ve öğrencinin merak ettiği eğitim bilgilerine GSM telefonundan anında erişmek artık mümkün.
Vodafone'da, ''Veli Bilgilendirme Sistemi'' Dönemini Başladı
Vodafone Türkiye, Veli Bilgilendirme Sistemi ile öğrenci, öğretmen ve velilerin MEB veri bankasındaki tüm bilgileri 7 gün 24 saat boyunca kısa mesaj yoluyla güvenli bir biçimde ulaştırıyor. Veli Bilgilendirme Sistemi ile devamsızlıktan sınav sonuçlarına, sınav tarihlerinden karne notlarına, ders programlarından proje bilgilerine, ihtiyaç duyulan tüm bilgilere kolayca erişmek mümkün hale geliyor.

Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda Vodafone abonelerine sunulan hizmetlere bir yenisini daha eklemekten duydukları memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi: “Veli Bilgilendirme Sistemi ile Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi Hizmetleri’nde sunulan tüm verileri veli ve öğrencilerin cebine taşıyoruz. Eğitim sürecini bilgisayar ortamından takip etme imkanı tanıyan e-okul kavramını “m-okul”a dönüştürüyor, veliler için çocuklarının takibini kolay ve erişilebilir hale getiriyoruz. Abonelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bilgiye her an, her yerden kolaylıkla erişimini öncelikli sorumlulukları arasında gören bir kurum olarak, MEB işbirliğiyle bu projeye hayat vermekten büyük memnuniyet duyuyoruz.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017