Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Vodafone Türkiye, Acil Durumda Abonelerinin Yanında

Türkiye'nin 81 iline kesintisiz hizmet götürerek abonelerinin yaşam kalitesini artırmak hedefiyle çalışan Vodafone Türkiye teknoloji altyapısıyla acil durumlarda da haberleşme sağlıyor.
Vodafone Türkiye, Acil Durumda Abonelerinin Yanında
Vodafone Türkiye; “Nerede Olduğumuz Bildir”, Vodafone Akut Mobil Uygulaması” ve “Akut Kısa Mesaj Bilgilendirme Servisi” gibi mobil haberleşme teknolojilerinin acil durumlar ve doğal afetlerde insan hayatına dokunduğu servisleriyle aboneleri güvenilir yol gösterici oluyor. Türkiye’deki 18 milyonu aşkın abonesine kesintisiz haberleşme deneyimi yaşatmak hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Vodafone Türkiye, akıllı teknolojilerle modernize ettiği altyapısıyla Türkiye’nin 81 ilinde haberleşme sağlıyor.

“Vodafone Akut Mobil Uygulaması” ve “Akut Kısa Mesaj Bilgilendirme Servisi” gibi hizmetleriyle, acil durumlar ve doğal afetlerde yol gösterici çözümler sunuyor. Türkiye Vodafone Vakfı’nın, Akut işbirliğiyle geliştirdiği “Vodafone Akut Mobil Uygulaması” ve “Akut Kısa Mesaj Bilgilendirme Servisi”, abonelerinin felaket anında ihtiyaç duydukları dilgilere erişmelerine olanak sağlıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017