Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Volkan Çolpan Kimdir?

İstanbul & Istanbul Dergisi’nin bu ay ki konuklarından biri de Best Model of Turkey üçüncüsü Volkan Çolpan. Yakışıklılığı ile kadınların gözdesi olan ve oyunculuğuyla adından söz ettiren Volkan Çopan, başarılı ama bir o kadar da mütevazi…
Volkan Çolpan Kimdir?
İstanbul & Istanbul Dergisi’nin bu ay ki konuklarından biri de Best Model of Turkey üçüncüsü Volkan Çolpan. Yakışıklılığı ile kadınların gözdesi olan ve oyunculuğuyla adından söz ettiren Volkan Çopan, başarılı ama bir o kadar da mütevazi. Volkan Çolpan ile tiyatro, sinema, güncel konular ve kendisi hakkında konuştuk.

1976 İstanbul doğumlu olan Volkan Çolpan, aslen baba tarafından Erzurumlu. Bir dönem modellik yapan başarılı oyuncunun en büyük hobisi ise spor yapmak. İlk olarak İstanbul Üniversitesi İthalat-İhracat Bölümü’nde, ardından Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde eğitim alarak mezun olan Volkan Çolpan, Ayla Algan’dan yaratıcı drama-oyunculuk, Şahika Tekand’dan da oyunculuk gibi eğitimler aldı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017