Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Volkan Konak'ın Yeni Albümü 'Lifor'

Volkan Konak yeni albümü ‘Lifor’un gördüğü ilgiden memnun. Konak, son yıllarda Karadeniz müziğinin diğer yöresel müzikler gibi yükselişe geçtiğini ve bunun kendisini mutlu ettiğini söylüyor.
Volkan Konak'ın Yeni Albümü 'Lifor'
Yeni albümü Lifor ile müzikseverlerin ilgisini üzerine toplayan Volkan Konak, son yıllarda Karadeniz müziğinin diğer yöresel müzikler gibi yükselişe geçtiğini ve bunun kendisini mutlu ettiğini söylüyor. Yeni albümünün sevenleri tarafından oldukça olumlu karşılandığını ifade eden Konak, “Albüm benim de istediğim sıcaklıkta ve müzikalitede bir albüm oldu” diyor.

Volkan Konak’ın yeni albümü Liför, yabanmersini ve biçildikten sonra tekrar yeşeren çimen anlamına geliyor. Konak, “Ama benim için ayak izimi bıraktığım memleketim ve çocukluğum demek. Bu albüm benim piştiğim ve olgunlaştığım bir dönemi ifade ediyor.” diyor. İlk klibi ‘Neredesin / Karagözlüm” adlı şarkıya çektiklerini belirten Konak, sevenlerinin istekleri doğrultusunda bu klibi çektiklerini ifade ediyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017