Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Volkswagen Touareg İnceleme Ve Özellikleri

Bazı araçları kullandığımız zaman bizi hiçbir zeminde, yarı yolda bırakmayacağını düşünürüz. Tıpkı Volkswagen Touareg gibi.
Volkswagen Touareg İnceleme Ve Özellikleri
Bazı araçlar güçlü görünen karakterleri ile adeta birer yıldız gibi parlıyor. Elbette tasarım konusunda çekici oluyorlar ama büyük bir bölümümüze, zemin şartları ne olursa olsun onunla yolda kalmayacağımızı hissettiriyor. Yeni elbisesi ile VW Touareg’in son derece şık bir görünümü var. Kaslı görüntüler biraz daha fazla süslenerek iyi bir makyaj yapılmış.

Tasarımını beğendiğimiz aracı yaşam alanında da, her zaman olduğu gibi göz kamaştıran detayların sayısı bir hayli fazla. Özellikle yaşam alanının son derece geniş ve oldukça ferah olması, en önemli artılardan biri. Yaşam alanını paylaşan beş yetişkin de Touareg’in içinde son derece rahat edebiliyor. Omuz ve baş mesafeleri konusunda herkesin seveceği bir tasarım sunuluyor.

Sürücü ve yolcu koltuğunun ortasında bulunan devasa bölüm ilk etapta tedirginlik yaşatıyor ama bu tam anlamıyla yaşam alanında da gücün simgesi olmuş durumda. Yaşam alanında süspansiyon sisteminin ayarlarından, sürüş karakterine kadar birçok detayı değiştirebildiğiniz ayar elemanları bulunuyor. İlk başta kumanda elemanlarının kullanımları biraz zor görünüyor olsa da Touareg bu kumandalar yardımıyla her türlü engeli üstesinden gelebilecek bir ‘kaplan’a dönüşüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017