Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Volkswagen Yeni Golf Yüzünü Gösterdi

Golf'ün VII'nci kuşağı, genel trende uyarak öncüsüne göre daha büyük, daha güvenli ve daha tutumlu olacak.
Volkswagen Yeni Golf Yüzünü Gösterdi
Konu Golf olduğunda VW büyük adımlar atmaktan kaçınıyor. Yani Amerika’yı yeniden keşfetmeye çalışmak ve radikal tasarım değişiklikleri yapmak yerine, zaten başarılı olan otomobili daha da geliştirmeyi tercih ediyor. Bu nedenle pazarlamacılar, Golf VII’de sadece ayrıntı sayılabilecek farklılıklardan söz etmekle yetinme zorunda kalıyor: biraz daha fazla bacak mesafesi, birkaç kilogram düşük ağırlık, iyileştirilmiş süspansiyon, daha modern teknolojiler, biraz daha tutumlu motorlar… Ancak tüm bunların toplamı yeni Golf’ün hatırı sayılır bir ilerleme olarak geri dönüyor.

Örneğin Golf VII’de daha güvenli sürüşler sağlayan ve kimi yeni olan asistan sistemlere yer verilmiş; PreCrash adlı kaza öncesi güvenlik sistemi opsiyonel olarak satılırken, yeni çoklu çarpışma fren sistemi ve lastik basınç standart olacak. Diğer güvenlik donanımları ise pahalı birer ekstra olarak kalacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017