Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Volkswagen Yeni SUV Konseptine CrossBlue Adını Verdi!

Volkswagen, ABD’de bolca hayran bulmasını beklediği yeni SUV konseptine CrossBlue adını vermiş. Dizel hibrid aracın hedefleri gerçekten büyük.
Volkswagen Yeni SUV Konseptine CrossBlue Adını Verdi!
Amerika’da her şey daha büyük ve buna otomobiller de dahil. Örneğin Smart gibi küçük otomobillerle Yeni Dünya’da başarıya ulaşabilen yok. Bu nedenle VW farklı bir yönde ilerlemeyi tercih etti ve boyu neredeyse 5 m’yi bulan, yeni bir model hazırlamaya karar verdi.

Bunun için geliştirilen araç ise, Detroit’te sergilendiği konsept haliyle de seri üretime yakın bir görüntü çizen CrossBlue. İddialı olan boyutlarına ve 6 koltuk kapasitesine rağmen bu konsept, ABD standartlarında “midsize” yani orta büyüklükte bir SUV olarak görülüyor. Basın toplantısında CrossBlue için “bir SUV’un rahatlığını, bir vanın iç mekan genişliğiyle harmanlıyor.” yorumu yapıldı. CrossBlue’nun seri üretim versiyonu, üç koltuklu bir arka sıraya sahip olacak ve bir midibüs gibi değil, bir arazi aracı gibi görünecek.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017