Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Vücut Diliyle Karizmanızı Arttırın

Karizma sadece giyim kuşamla, bakışla ilgili değildir. Hal, tavır, duruş da imajınıza dış görünüşünüz kadar etki eder. Haliyle iyi bir izlenim için sadece dış görünümü değil, vücut dilimizi de en iyi şekle getirmeliyiz.
Vücut Diliyle Karizmanızı Arttırın
Sadece kelimelerle konuşmayız. Yüzümüzün ifadesinden tutun da, sigarayı tutuş şeklimize kadar birçok hareketimiz ruh halimiz ve karakterimiz hakkında ağzımızdan çıkan kelimelerden daha çok şey söyler. Oysa birçok erkek karizmatik olmanın kadınlara etkileyici gelecek şeyler söylemek ve deri mont giymekten ibaret olduğunu düşünür. Aslında karizma sohbetle, giyim kuşamla olduğu kadar vücut diliyle de alakalı. İşte Marlon Brano, Clark Gable ve James Dean gibi en karizmatik isimlerden vücut dili tüyoları.

Gülümsemeniz imajınızın en önemli unsurudur. Çok yakışıklı, şık veya hoşsohbet olmasanız bile sıcak bir gülümsemeyle artı puan alırsınız. Johnny Deep, kadınlardan en çok gülüşü hakkında iltifat aldığını söylüyor. Depp, güzel gülümsemesinin püf noktasını içtenlik olduğunu söylüyor ve şöyle devam ediyor: “Bazen zoraki gülümsemek zorunda kalabilirsiniz ya da o gün mutsuz olabilirsiniz. İşte böyle anlarda, samimi bir görünüm için sizi mutlu eden çocukluk günlerinizi düşünün.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017