Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Vücut Tipinize Göre Mayo Veya Bikininizi Seçin!

Kimi göğüslerinin kalçasına göre daha büyük olmasından, kimi kıvrımlara sahip olmamaktan şikayetçi, kiminin basenleri daha geniş, kimi uzun, kimi kısa… Vücut tipinize göre mayo ve bikiniyi nasıl seçeceğinizi biliyor musunuz?
Vücut Tipinize Göre Mayo Veya Bikininizi Seçin!
Vücut tipinize uygun bikini ve mayoyu seçerek kusurları kapatabilir, bazı fiziksel özelliklerinizi avantaja çevirebilirsiniz. Geniş basenlerinin varsa dikkati göğüslerinize çekmek için üst kısmında desen, tül, payet gibi süslemeler olan modelleri tercih edebilirsiniz. Büyük basenlere sahip kadınlar tek parça V yaka kesimli mayoları gayet iyi taşırlar buradaki göğüs dekoltesi dikkatin üste yönelmesini sağlar.

Eğer küçük göğüslerinin varsa minik üçgen bikinilerin altında en küçük kıvrımlar bile belirginleşir. Bu nedenle üçgen kesimler özellikle küçük göğüslü kadınlara daha fazla yakışır. Yalnız kendinize büyük gelen üstlerden kaçınmalı, tam oturan bikiniler giymelisiniz. Üst bedeniniz küçükse halter kesim bikinilerle omuzlarınızı göstererek üst bölgeye volüm kazandırabilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017