Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Vur Patlasın Çal Oynasın

Şöyle çalgılı çengili, şarkılı türkülü, rakılı, halaylı, bir yere gidesim var, neresi olsun? Kurtlarını dökmek isteyen şehir insanının son zamanlardaki en sabit sorusu. Ne de olsa kapı gıcırtısına oynayan milletiz, bu bizim genlerimizde var. Coştukça coşun o zaman, kim tutar sizi!
Vur Patlasın Çal Oynasın
Nomads; Nomads istanbul. 'Masal gibi geceler' derler ya Nomads İstanbul tam da böyle bir mekan. Özellikle bu sezon yaptığı bir çok yenilikle daha da cazip hale geldi. Kuruçeşme'deki mekanda Fas ve Lübnan mutfağından meze ve yemekler servis ediliyor. Tasarımıyla klasik Arap evlerine gönderme yapıyor, eğlence de zaten bu konsept üzerinden yürüyor.

Kumkapı Klasiği; Kumkapı'nın klasiği Kör Agop'ta fasıl heyeti eşliğinde esaslı bir meyhane sofrası kurduralirsiniz. Cuma ve cumartesi geceleri kurtlarınızı dökmek için ideal!

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017