Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

VW Golf VII İnceleme Ve Özellikleri

Fotoğrafları ilk kez geçen hafta yayınlanan yeni nesil Volswagen Golf'ü sizler için inceledik
VW Golf VII İnceleme Ve Özellikleri
Artan uzunluğu (+5.6 cm) ve genişliğine (+ 1.3 cm) rağmen yeni Golf, öncüsüne göre bir “tık” daha ince ve şık görünüyor. Bu etkinin ana nedenleriyse ön tampon-tekerlek mesafesindeki kısalma ve daha alçak (- 2.8 cm) yükseklik. Yeni dizaynın en dikkat çeken özelliği, marşbiye hizasındaki ön ce arka tamponlara da geçiş yapan ütü izi. Bunun dışında aracın tüm çizgileri birbirleriyle çok uyumlu.

İç mekana geçtiğimizde ilk olarak fark edilen şey, yeni Golf’ü güncel sınıf standartlarının çok ötesine taşıyan özenli üretim kalitesi. Temiz geçişler, belirgin derecede küçülmüş parça birleşim boşlukları, kaliteli plastik yüzeyler ve kaliteli hissini arttıran bolca krom dekorasyon… İç mekana neredeyse üst sınıf havası hakim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017