Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

West Blocks Büyükçekmece’de Hayata Geçiriliyor

Bilgili Holding tarafından Büyükçekmece’de hayata geçirilen West Blocks şehir yaşamının dinamizmi ve doğanın enerjisi ile harmanlanmış güçlü mimarisi ile dikkat çekiyor.
West Blocks Büyükçekmece’de Hayata Geçiriliyor
İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi, Büyükçekmece Alkent Mahallesi çok özel bir projeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Başta Avrupa’nın 2.büyük renovasyon projesi Akaretler Sıraevler olmak üzere, turizm ve inşaat alanında birçok başarılı projeye imza atan Bilgili Holding, güçlü mimari özellikler ön plana çıkan yeni konut projesi West Blocks ile yalınlık ve dinamizmi buluşturuyor.

Turizm ve inşaat alanında, Radisson Blu Conference&Airport Hotel İstanbul, Ajia Hotel, Akaretler Sıraevler gibi önemli projelerin inşaatı ve renovasyonuna imza atan Bilgili Holding, West Blocsk’u İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Büyükçekmece Alkent Mahallesi’nde hayata geçiriyor. TEM ve E-5 otoyoluna birleştiren ana arter üzerindeki konumu ve kentin her noktasına yakınlığı ile bölgesinin en iyi lokasyonlarından birine sahip olan Wet Blocsk’un eşsiz deniz ve göl manzarası ile İstanbul’un yeni gözdesi olacağı düşünülüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017