Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Western Digital My Book Live İnceleme

Western Digital firmasının My Book Live Duo adıyla sunduğu iki diskli bu ağa bağlı depolama aracı ile kendi bulut depolama sistemini kurmak isteyenler için olanak sağlıyor.
Western Digital My Book Live İnceleme
DLNA desteği sayesinde uyumlu oynatıcıların içerik ihtiyacını ağ üzerinden karşılayan Western Digital My Book Live, sadece Ethernet arabirimi bulunduruyor. Ev ağında yüksek hızda veri transferi yapabilmesi için 1000 Mbps bant genişliğinde destek veren ürnden tam anlamıyla performans alabilmek için elbette ağınızdaki diğer donanımlar ve kablolar da 1000 Mpbs göz önünde bulundurularak tercih edilmiş olmalı. Doğrudan bağlantılarda ise ürünün kutusundan gelen kablo görevini başarıyla yerine getiriyor.

Otomatik yedek alma özelliği ile verilerinizi güvenliğini de düşünen Western Digital My Book Live hem Mac, hem de PC ortamında sorunsuz şekilde kullanılabilir. Ürünün kullanıcılara sunduğu avantajlardan bir diğeri de bulut kullanımız. Başta Apple iPad olmak üzere tablet kullanıcıları Western Digital My Book Live’a cihazları üzerinden erişebiliyor ve sürekli kullanabileceği ek bir depolama alanında sahip oluyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017