Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Will Smith Röportajı

Sinema tarihinde literatüre girenler sadece başyapıtlar olmuyor. Salt eğlendirmeyi amaç edinen bazı yapımlar da kendilerine has yer ediniyorlar. ''Siyah Giyen Adamlar'' da bu filmlerden. Filmin yıldızı Will Smith, başarının sırrını anlatıyor.
Will Smith Röportajı
”Siyah Giyen Adamlar 2” çekileli 10 yıl oluyor. Üçüncüsü neden bu kadar geç geldi?

Hikayenin geliştirilmeye ihtiyacı vardı. Hepimiz daha iyi bir şeyler yapmak istiyorduk ve enteresan fikri bulmak 5 yıl sürdü. Ama sonuçta, diğerlerinden çok daha eğlenceli bir film çıktı ortaya.

Dört yıldır hiçbir filmde rol almadınız. Bu ara size iyi geldi mi?

Zaten “Siyah Giyen Adamlar 3” ile dönmemin sebebi, bu aranın fazlasıyla iyi gelmiş olması. “Siyah Giyen Adamlar”ın yerleşmiş bir izleyici kitlesi var. Aradan uzun zaman geçince geri dönmek ve “Hey, beni hatırladın mı?” demek istiyorsun. Evet; bu dört yıl boyunca çok iyiydim ama “Siyah Giyen Adamlar” için dönmek müthiş. Bu seriyi çekerken kendimi rahat ve güvende hissediyorum; evimdeymiş gibi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017