Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Windows 8 Ne Kadar Hızlı?

Yeni arabirimi birçok kullanıcı tanıyor. Peki, ama kaputun altında ne var? Yeni Windows’u bir önceki sürümle karşılaştırınca hayretler içinde kaldık.
Windows 8 Ne Kadar Hızlı?
Bu iddiaların ne kadar gerçeklik payı taşıdığını kapsamlı bir testte göreceğiz. Ancak Windows 8’in resmi sürümü çıkıncaya kadar bu işletim sisteminin bütün sürümlerinizi hız testinden geçirecek ve sonuçları giderek genişleyen bir tabloda toplayacağız. Bu sayede geliştiricilerin yeni işletim sistemini ne bakımdan iyileştirdiğini ve hangi alanların daha çalışma gerektirdiğini görebileceksiniz.

Bu testler boyunca test sistemimizi değiştirmeyeceğiz ve kesinlikle hiçbir ince ayar yazılımı kullanmayacağız. Bu sefer, Windows 8’in BUILD konferansı için hazırlanmış bir Geliştirici Önizleme sürümü, Windows 7’nin Service Pack 1’li sürümüne karşı yarışıyor. Bu da Microsoft’un işletim sisteminin bir önceki sürüme göre yol alıp almadığını gösteriyor. Test için resmi olarak yayınlanmayan üç adet “milestone” sürümünü karşılaştırma dışında tuttuk.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017