Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Windows Nasıl Güçlendirilir?

Rehberi adım adım takip ederek Windows'u çalışma şeklinize göre daha esnek ve daha zengin bir araç haline getirebilirsiniz.
Windows Nasıl Güçlendirilir?
Windows’un diğer özelliklerini keşfedeceğiz. Size zaman kazandıran kısayolları, Windows 7 ve Vista’daki Sık Kullanılanlar menüsüyle ilgili önemli ipuçlarını ve nihayet Başlat menüsünde hızlı aramalar yapmanın tüyolarını paylaşacağız. Aynı zamanda Gönder menüsünün nasıl çalıştığını göstereceğiz. Bu detayları öğrendikten sonra bilgisayarınızın keyfini çıkarmak için daha fazla zamanınız olacak.

Son olarak, ağınızı ve internet bağlantınızı diğer bilgisayarlar ve mobil cihazlarla sekronize ederek nasıl daha verimli kullanabileceğinizi anlatacağız. Dosyalarınıza telefonunuzdan, dizüstü ve masaüstü bilgisayarınızdan erişebilecek; evinizdeki akıllı televizyonunuzda veya tabletinizde videolarınızı anında izleyebileceksiniz. Bu haberin sonunda Windows’u kendi tarzınıza göre şekillendirecek ve bilgisayarınızı kullanma şeklinizi tamamen değiştireceksiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017