Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Windows Yeniden Nasıl Kurulur?

Bilgisayarınızı yeniden mükemmel hale getirin. Tam kapsamlı rehberimizi okuduktan sonra işiniz çok daha kolay olacaktır.
Windows Yeniden Nasıl Kurulur?
Kim Windows’u silip baştan yükleme zahmetine girmek ister ki? Bir sürü telaş, sıkıntı, üstelik bir şeylerin ters gidebileceği endişesi… Öte yandan, bu işlemin size gerçekten faydası oluyor mu ?

Her şeyden önce, Windows’u yeniden kurmak zaman alsa da işin başına oturmadan önce bir miktar hazırlık yapmayı gerektirse de, göründüğü kadar sancılı bir süreç değil. İkinci olarak, bilgisayarınız yaşlılık belirtileri göstermeye başladıysa (açılması daha uzun sürüyorsa, programlar yavaş çalışıyorsa ve beklenmedik çökmeler, hatta mesajları gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız) bilgisayarda temizlik yapıp baştan başlama vakti gelmiştir.

Yepyeni bir Windows yüklemek bilgisayarınızın dizginlerini size geri verir, ama bunu her yapışınızda (Bize göre her iki yılda bir yapılmalı) işi doğru düzgün halletmek için birkaç saatinizi, hatta tüm bir hafta sonunuzu ayırmak zorunda kalırsınız; çünkü Windows’un kendinsin yüklenmesi bir saatten az sürer ve tüm işin sadece küçük bir parçasıdır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017