Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

World Of Tanks Oyununu Çok Sevdik!

Neredeyse bir yıla yaklaşacak ilk World of Tanks incelemesini size bu sayfalardan ulaştıralı… Daha ilk açıklandığında meraklandıran, ücretsiz bir MMO olmasına akıl sır erdiremediğimiz, detaylarıyla bizi dört gözle beklemeye iten bir oyun geliyordu.
World Of Tanks Oyununu Çok Sevdik!
Daha ilk açıklandığında meraklandıran, ücretsiz bir MMO olmasına akıl sır erdiremediğimiz, detaylarıyla bizi dört gözle beklemeye iten bir oyun geliyordu. İlk ekran görüntüleriyle önce tank sevdalılarının, hemen ardından II. Dünya Savaşı ve MMO kelimelerini bir araya getirince bu meraklıları memnun etmek de zordur aslında. Onlar bile çok sevdi bu oyunu. Hani klasik bir cümle vardır; başarı asla tesadüf değildir diye. Wargmaing’in World of Tanks’i bu noktalara taşımasında izlediği politika hiç şüphesiz bu başarının sırrını açığa çıkarıyor. Oyunun geçtiği aşamalardan, içeriğinden ve Wargaming’ten bahsedelim biraz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017