Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

World Of Warcraft: Mists Of Pandaria İle Gizemi Çözün

World of Warcraft serisin yepyeni macerasında Alliance ve Horde savaş gemileri uzun zamandır kayıp olan bir kıtanın sahiline varıyor ve Azeroth tarihinde yeni bir keşif ve fetih dönemi başlıyor.
World Of Warcraft: Mists Of Pandaria İle Gizemi Çözün
Mists of Pandaria (MoP) Pandaren ırkını seçtiğimizde, her ırkta olduğu gibi kendine özgü bir başlangıç bölgesi bulunuyor. “The Wandering Isle” isimli bu ada, Wow dünyasına eklenmiş en ilginç bölge olarak gösteriliyor. Oldukça da yaratıcı bir fikir olduğunu kabul etmek lazım.

The Wandering Isle’ın geçmişi bundan tam 10.000 yıl önceye dayanıyor. Hikayemiz, “Liu Lang” isimli Pandaren’in dünyayı keşfetme ve diğer ırkları tanıma arzusu ile sadık arkadaşı Shen-zin Su adındaki su kaplumbağasını yanına alarak Pandaria’dan ayrılmasıyla başlıyor. Elinde şemsiyesi ve yemek sepeti ile okyanuslarda dolaşarak hayatını geçiren Liu Lang, her beş yılda bir ülkesi Pandaria’yı ziyaret ediyor ve gördüğü ilginç olayları halkı ile paylaşıyor. Fakat her ölümlü gibi zamana yenik düşen Liu Lang’in geleneğini günümüze kadar sürdüren Shen-zin Su, zaman içerisinde o kadar çok büyüyor ki sırtı olan The Wandering Isle bölgesini oluşturuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017