Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Xbox'a Özel Savaş Oyunu Steel Battalion: Heavy Armor

Savaş oyunları dünyasında devrim yaratmak için tasarlanan Xbox 360'a özel birinci şahıs aksiyon oyunu olan Steel Battalion: Heavy Armor'da, 2082 yılı savaş alanlarında ve çarpışmaların yıprattığı sokaklarda görev peşinde koşacağız.
Xbox'a Özel Savaş Oyunu Steel Battalion: Heavy Armor
Kinect destekli oyunlara bir yenisi daha eklendi. Steel Battalion: Heavy Armor 2082 yılında geçen oyunda, rütbeli bir askeri canlandırıyoruz. Malum değişen zaman ve teknoloji ile bambaşka askeri cihazların üretildiği bir dönemdeyiz ve VT denen, iki ayaklı tanklar her yana yayılmış durumdalar. Eh, savaşın hüküm sürdüğü bir zaman denk gelen askerliğimiz yüzünden, bu cihazlardan bir tanesini kumanda etmekle yükümlüyüz.

Bir anda kendimizi VT denen cihazın içersinde buluyoruz. Sağımızda bir, solumuzda iki kişilik mürettebatımız. Bu ilginç karakterler koordinat vermek, yeniden mermi doldurmak gibi görevleri yerine getiriyorlar. Elimizin bir hareketiyle sağa ya da sola bakmamız mümkün zira bazen kendileriyle ilgilenmemiz gerekiyor. Kinect oyunlarında daha önce pek fazla rastlanmayan bir model olan oturarak oyuna dahil olmaksa, kendimizi gerçekten bir cihazı kullanıyormuşuz gibi hissetmemiz için tasarlanmış.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017