Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yakuza Beşinci Kez, Japonya Sokaklarında!

Yakuza 5'te beyzbol, mankenlik ve de daha fazla aksiyon.
Yakuza Beşinci Kez, Japonya Sokaklarında!
Yakuza’yı anlamak için öncelikle Japon olmak gerekiyor çünkü bu oyun tek kelimeyle, Japonya’da ve hatta Tokyo’da, Osaka’da yaşayanları anlatmakta. Düşünün ki bizde de İstanbul sokaklarında dolaştığımız ve mafyatik oları çözdüğümüz bir oyun çıksa ve oynanış gayet sağlam olsa, bunun 10. oyunu çıksa bile oynarız çünkü o, “bizden” bir oyundur. Sırf diyalogları dinlemek, “ Bu defa hangi tarzda karakterler gelmiş oyuna?” diyerek ve yeni mekanları merak ederek oyuna hemen ısınırız.

Yakuza 5 içersinde zombiler veyahut başka doğaüstü yaratıklar olmayan, bir başka mafya oyunu olarak hazırlanıyor ve bu defa dört farklı karakterin hikayesini takip ediyoruz. Bu karakterler de ana senaryonun yanında, kendi hayatlarına dair bazı hayallerini birer mini oyunla sizin kontrolünüze sunuyor.

Yakuza 5, PS3 için Aralık ayında Japonya’da piyasada; buralara gelmesi öbür yılın ortalarını bulacaktır…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017