Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yalan Dünya'nın Çağatay'ı Hakan Meriçliler

Son günlerde herkes ‘Yalan Dünya’nın Çağatay’ını konuşur oldu. Herkesin dilinde onunla özdeşleşen “İlahi komedya, sevgılım” repliği var. Peki, oyuncularıyla, dizi sektörünü eleştirmesiyle gündemden düşmeyen Yalan Dünya’nın sırrı ne? Çağatay karakteriyle bir anda hızlı bir çıkış yapan Hakan Meriçliler’e sorduk.
Yalan Dünya'nın Çağatay'ı Hakan Meriçliler
Kanal D ekranlarında yayınlanan Yalan Dünya’nın Çağatay’ı son günlerde fazlasıyla popüler oldu. Herkesin dilinde onunla özdeşleşen “İlahi komedya, sevgılım” repliği var. İlginç karakteriyle bir de hayatımıza “Cihangirili olmak, Cihangir’de takılmak” kavramları girdi… Peki, oyuncularıyla, dizi sektörünü eleştirmesiyle gündemden düşmeyen Yalan Dünya’nın sırrı ne? Biz de bu sorunun yanıtını bulmak üzere Çağatay karakteriyle bir anda hızlı bir çıkış yapan Hakan Meriçliler ile bir araya geldik.

Sayısız tiyatro oyunu ve “Küçük Kadınlar”, “Adanalı” gibi önemli dizilerde rol olan Meriçliler ile Türk sinema sektöründen Yalan Dünya setinin renkli dünyasına, reklam oyunculuğundan tiyatroya kadar pek çok konuda konuştuk. Son günlerde oynadığı 118 80 reklamları ile ilgili yapılan eleştirilere de yanıt veren Hakan Meriçliler, bakın bu hızlı yükselişini nasıl anlatıyor…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017