Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yalan Dünya’nın Nurhayat’ı Gupse Özay Kimdir?

Her şey birdenbire oldu. ‘Yalan Dünya’ dizisi başlar başlamaz, hayatımıza fırtına gibi bir ‘Nurhayat karakteri’ girdi. Nefes almadan sarf ettiği bilge(!) sözleri, sevdiği adamı nikah masasına oturtmak için taklalar atması onu bizden biri yaptı. Nurhayat’a hayat veren Gupse Özay’ı tanıyalım mı?
Yalan Dünya’nın Nurhayat’ı Gupse Özay Kimdir?
Ekranda sizi gülmekten kırıp geçiren, hatta karınıza kramplar girmesine neden olan kişilerle ilk karşılaşma çoğu zaman fiyaskoyla sonuçlanabilir. Hele ki bu kişiler komedi oyuncularıysa, ‘TV’de izlediğinin aynısını görme beklentisi ister istemez tavan yapar. Kanlı canlı karşınızdayken de benzer insanı görmek, aynı enerjiyi hissetmek istersiniz. Birçok kez bu hissiyata kapılıp, sonrasında hayallerimizin patır kütür yıkılmasından yorulmuş olmalıyız ki bu kez gardımızı almıştık.

“Beklentiyi minimumda tutalım ki, uğranan hezimet maksimuma çıkmasın” diyerek çekim vaktinin gelmesini beklemeye koyulduk. Bir süre sonra kapıdan iddiasız, oldukça sade bir kız girdi. Pijamalarının üzerine bile kürkünü giymeden sokağa adam atmayan ‘gelinlerin efendisi, ev kızlarının birincisi’, hanım hanımcık tayyörlü Nurhayat’ın üzerine ‘olduğu gibi görünen’ Gupse Özay iyi geldi. Yıllardır tanıyormuşuz gibi konuşmaya, anlatmaya başladı. Sanki çekimde değildik de uzun zamandır görmediğimiz bir arkadaşla muhabbet eder gibiydik.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017