Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yandex Türkiye'de Birinci Yılını Kutladı

İnternet kullanıcılarının yeni gözdesi, Türkiye'de birinci yılını doldurdu bile. Birçoğuna göre, 'Seçenekler İyidir' mottosuyla çalışan Yandex, bir arama motorundan fazlası.
Yandex Türkiye'de Birinci Yılını Kutladı
“Bizim evin sokak görünümü bile var, aha ne olsun?” Bu, Yandex’in yaklaşık bir yıl önce hizmete sunduğu İstanbul haritasının, kullanıcılarda yarattığı şaşkınlık dolu yorumlardan yalnızca biri. Yanex’in panoramik fotoğraflarıyla şimdi İzmir sokaklarında da gezilebiliyor. Sırada Antalya, Bursa e İzmit var. Rusya merkezli arama motoru, artık hayatımızın tam içinde.

Türkiye’de henüz bir yıldır faaliyette Yanex, ama şimdiden yüzde 1’lik Pazar payına ulaştı. Buradaki birinci yılını 20 Eylül’de The Ritz Carlton Hotel’de kutlayan Yanex’in Türkiye Yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, Moskova’an gelen bu güzel haberin mutluluğunu yaşıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017