Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yapı Kredi'den Engelsiz Bankacılık

Yapı Kredi'nin, 'Engelsiz Bankacılık' programı 38 farklı ilde 200 ATM ile görme engellilere yönelik hizmet veriyor.
Yapı Kredi'den Engelsiz Bankacılık
Yapı Kredi’nin “Hizmette Sınır Yoktur” anlayışı doğrultusunda 2008 yılında engelli vatandaşların bankacılık hizmetlerine daha kolay ve çağdaş bir biçimde ulaşmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Engelsiz Bankacılık programı çalışmaları, her geçen gün artıyor.

Program çalışmaları doğrultusunda görme engelli vatandaşları, toplumun bir parçası olarak sosyal hayata daha çok katabilmek hedefiyle hizmete sunulan Görme Engellilere Yönelik Engelsiz ATM sayısı Türkiye çapında toplam 38 ilde 200’e ulaştı. Ayrıca program dahilinde Yapı Kredi’nin yine bir ilki gerçekleştirerek 2011 yılında hayata geçirdiği engelsizbankacilik.com web sitesi, Türkiye’de 8.5 milyon engelli vatandaşın finans sektörüne erişimini kolaylaştırıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017