Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yapı Kredi Engelsiz Bankacılıkta Sınır Tanımıyor

Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek “Engelsiz Bankacılık” programını hayata geçiren Yapı Kredi, bu alandaki çalışmalarıyla sektöre öncülük ediyor.
Yapı Kredi Engelsiz Bankacılıkta Sınır Tanımıyor
Yapı Kredi’nin “Hizmette Sınır Yoktur” anlayışı doğrultusunda 2008 yılında engelli vatandaşların bankacılık hizmetlerine daha kolay ve çağdaş bir biçimde ulaşmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Engelsiz Bankacılık programı her yıl yeni uygulamalarla gelişiyor. Yapı Kredi bugün, 37 ilde 179 adet Görme Engellilere Yönelik Engelsiz ATM ve 12 farklı ilde 15 saat Ortapedik Engellilere Yönelik Engelsiz ATM ile hizmet veriyor. Ayrıca işitme engellilere yönelik çevrimiçi sohbet hizmetinden 2000’den fazla kayıtlı müşteri yararlanıyor.

Engelsiz bankacılık alanında sektöre örnek teşkil eden Yapı Kredi, Türkiye Bankalar Birliği’nde tüm bankaların katılımı ile oluşturulan Bankalar Birliği Çalışma Grubu başkanlığını da yürütüyor. Yapı Kredi 2011 yılında “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri”nde kurumsal sorumluluk kategorisinde “Engelsiz Bankacılık” programı ile Altın Pusula Ödülü’nü aldı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017