Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yaşarlar Şirket Grubu

Yaşarlar Şirket Grubu termal turizm alanındaki ilk yatırımı için memleketi olan Afyon Sandıklı bölgesini seçti. Antalya Manavgat Bölgesi'nde 4 otel...
Yaşarlar Şirket Grubu

Antalya Manavgat Bölgesi'nde 4 otel ile turizm alanında faaliyet gösteren Yaşarlar Şirketler Grubu, termal turizm alanındaki ilk yatırımı için Afyon Sandıklı'yı tercih etti.

1974 yılında tekstil ve turizm ile faaliyetlerine başlayan Yaşarlar Şirketler Grubu, 300 yatak kapasitesine sahip ilk termal tesisini 2013 yılında faaliyete geçirmek için çalışmalarına hızla başladı.

Termal turizm sektöründe, ülkenin en verimli kaplıcalarına sahip olan Afyon Sandıklı'da birbirinden şık ve kaliteli birçok tesis bulunuyor. 37 yıllık tecrübesi ile bu tesisler arasında kendisine yer açan Yaşarlar Şirketler Grubu, Afyon Sandıklı'da termal turizm sektörüne katkıda bulunacağına yürekten inanıyor.

Yaşarlar Şirketler Grubu'nun kuruluş yeri olan Afyon Sandıklı, şirket için farklı bir öneme sahip. Bunun verdiği heyecan ve gururla çalışmalarına özen gösteren şirket, Afyon Sandıklı bölgesinde beklenen yerini almak için hızlı bir şekilde ilerliyor.
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017