Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yatak Odaları için Akıllı Fikirler

Yatak odası mobilyalarınızın hem kullanışlı hem de ferah olmasını mı istiyorsunuz? Tek çözümü yatak odası takımlarında uygun depolama alanları ile avantaj sağlayan IKEA’da.
Yatak Odaları için Akıllı Fikirler
Yatak alanınız, uyuduğunuz, dinlendiğiniz ve elbiselerinizi sakladığınız bir alandır. Farklı yaşam koşulları, hayat tarzları ve aile yapıları ile bu farklılıkların ihtiyaç ve alışkanlıklara etkileri düşünülerek IKEA mağazalarında; işlevi ve tarzıyla iyi düzenlenmiş, hayatınızı kolaylaştıracak bir yatak alanı yaratmanıza yardımcı olacak yüzlerce seçenek mevcuttur.

IKEA PAX gardrop sistemleri 10 yıl garantisiyle düşük fiyatlı, güzel ve fonksiyonel tasarımlarıyla her zevke ve her mekana uygun çok çeşitli alternatifler sunuyor. Yatak odası mobilyalarınızın hem kullanışlı hem de ferah olmasını istiyorsanız, IKEA’nın yatak odası takımları için sunduğu çözümler hayatınızı kolaylaştıracak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017