Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yatırım Uzmanları ''Borsada Ne Yapmalı?'' Sorusunu Cevapladı

Hem borsada kazanç elde etmiş olanları, hem de 'borsaya girilir mi?' diyenleri yakında ilgilendiren soruların yanıtını almak için borsaya yön veren 73 portföy uzmanıyla bir anket yaptık. Yanıtlar, küçük büyük tüm yatırımcıları tatmin edecek.
Yatırım Uzmanları ''Borsada Ne Yapmalı?'' Sorusunu Cevapladı
Borsada her zaman iyi bir kağıda denk gelmek zordur. Eğer bir ‘manipülasyon treni’ne tesadüfen binmediyseniz, bir ralli hazırlığında olan hisse senedi keşfetmeniz için ya çok iyi bir analist olmanız gerekir ya da yatırım danışmanınızın geleceğinin gerçekten parlak olması… Tabii şu ihtimali de unutmamalı . Borsa artık tarihi düşük seviyelere gerilemiştir ve birileri sizi bu seviyeden herhangi bir hisse senedi almaya ikna etmiştir.

Ekonomist yanıtı en çok merak edilen soruları bir anket formuna dönüştürdü ve yaklaşık 40 aracı kurumda çalışan 73 yatırım uzmanına yöneltti. Eğer ‘alırım’ diyorsanız ‘neden’, ‘satarım’ diyorsanız ‘neden’ içeriğindeki bu anketten, tüm yatırımcıların ufkunu açacak yanıtlar çıktı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017