Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yay Burcu 2012 Aşk Tarotu

Yay burçları için 2012 yazı olumlu sonuçlanacak ancak öncesinde acı veren deneyimlerle başlayacak. Şu anda köklü bir değişim yaşıyorsunuz. Zihninizin derinliklerinde yeniden dünyaya geleceğinizi unutmayın.
Yay Burcu 2012 Aşk Tarotu
Yay burçlarının aşk tarotunda ölüm, araba, imparatoriçe ve güç kartları yer alıyor. Burada yer alan ölüm kartı bilinen anlamda bir ölüm değil. Kendinizden bir parçanın, bir yaşam biçiminin ve yücelttiğiniz basmakalıp inançlar bütününün ölümünü yaşıyorsunuz. 2012 yazı olumlu sonuçlanacak ancak öncesinde acı veren deneyimlerle başlayacak. Şu anda köklü bir değişim yaşıyorsunuz. Zihninizin derinliklerinde yeniden dünyaya geleceğinizi unutmayın.

Partneriniz nasıl başarılı olacağını bilen, dikkatli ve azimli biri olacak. Güvenliğe değer veriyor. Rahat bir ev ortamına ve tanıdık bir çevreye ihtiyaç duyuyor. Benzer şekilde ilişkisinde de güvene ihtiyacı var. Çok arkadaşı olmayabilir. Ancak özel insanların onun yaşamında yıllar boyunca kalacağından emin olabilirsiniz. Eğer ilişkiniz çoktan başlamışsa sevgilinizin çok yakında yaşamınızda yanınızda yer alacağından emin olabilirsiniz. Bu kişi sıradanlıktan nefret ediyor ve rastgele ilişkilere ilgi duymuyor olabilir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017