Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yay Burcuna Göre Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Rahatına ve özgürlüğüne önem veren Yay burçları, evlerini dekore ederken bu özelliklere dikkat ederler. Yaptıkları ev dekorasyonu öncelikle onların ruhlarını yansıtmalıdır.
Yay Burcuna Göre Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?
Özgürlüğüne düşkün Yay burcu insanları, evlerini dekore ederken doğal ve abartısız bir stil benimserler. Yay burcu biriktirmeye bayılır. Bu sebepten gezilerden topladıkları tüm o anı eşyaları için büyükçe bir kütüphaneye ihtiyaçları vardır. Işıltı sevmedikleri için mat metal objeler doğallığa olan düşkünlüklerinin göstergesidir.

Yay burçları gündemden haberdar olmayı severler. Bu tutku teknoloji sevgisiyle birleşince bir yay burcu için tablet bilgisayar olmazsa olmazlardandır. Değişken bir ruha sahip yay burçları, modern ve klasik tarzları bir arada kullanarak evlerine stil katma konusunda hüner sahibidirler. Dekorasyon konusunda daha çok kendi düzenleri ve nasıl rahat edecekleri üzerine kafa yorarlar. Büyük yastıklardan asla vazgeçmezler.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017