Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yay Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

Kendine güveni olan, cana yakın Yay burçlarını 2013’te neler bekliyor? Aşk hayatında neler olacak? Yay burçları için evlilik mi gözüküyor?
Yay Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Özgün, neşeli, cana yakın ve hareketli Yaylar, Haziran sonuna kadar Jupiter ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda size çok ama çok güzel şanslar sunacak. Bekarsanız bu yıl, evliliğe adım atabilir ve adım atabilir veya ilişkinizi bir üt seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz birlikteliğinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Ortaklı işleriniz varsa veya ortak bir iş yapmayı düşünüyorsanız bu dönemi iyi değerlendirin. Başka bir ülkeye taşınma veya yer değiştirme gibi bir isteğiniz varsa, şans sizden yana.

26 Haziran’dan sonra Jüpiter artık sizi daha farklı bir alanda etkilemeye başlıyor. Kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelir alanlarında şanslı olacaksınız. Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru geliştirecek etkiler göreceksiniz. Yine elinize bu dönemde miras geçebilir. Bu mirasla ilgili birtakım sorunlar ortaya çıksa bile sonrasında çözüme ulaştırmayı başaracaksınız. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanmanız da mümkün.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017