Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yaz Makyajı Nasıl Yapılır?

Yeni sezonun can alıcı renkleriyle birbirinden iddialı görüntüler yaratmaya hazır olun! Ünlü markaların makyaj artistleri tüm püf noktalarıyla kusursuz makyajı yaratmanın tarifini veriyor.
Yaz Makyajı Nasıl Yapılır?
Kışkırtıcı dudaklar, pürüzsüz bir ten ve iddialı bakışlar… Şimdi renklerle haşır neşir olmanın ve yeni güzellik oyuncaklarının tadını çıkarmanın tam zamanı! Yeni sezonun can alıcı renkleriyle birbirinden iddialı görüntüler yaratmaya hazır olun! Ünlü markaların makyaj artistleri tüm püf noktalarıyla kusursuz makyajı yaratmanın tarifini veriyor.

Kryolan Ürün Müdürü ve Makyaj Sanatçısı Tuğçe Dilaverler neon makyajı doğru yapmanın doğru kuralları hakkında bilgi verdi. Neon modası olarak bilinen makyaj renkleri çarpıcı sıcak renklerden oluşan parlak ürünler. Sıcak renkler güneşin içerisinde bulanan renklerdir. Neon makyajda sıcak renklerin yanında soğuk renk olarak bilinen yeşil de bulunur. Bu nedenle soğuk ve sıcak renklerin uyumunu yakalamak en önemli kural. Bu kuralı göz şekli ile paralel olarak kullanmak gerekir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017