Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yazgülü Aldoğan’ın Yeni Kitabı Çıktı

Posta Gazetesi’nin çok okunan köşe yazarı Yazgülü Aldoğan’ın çok satan Kiralık Adam romanından sonra ikinci romanı ‘Ve Güneşi Göremedi Şafak’ da Alfa Yayınları’ndan çıktı.
Yazgülü Aldoğan’ın Yeni Kitabı Çıktı
Posta Gazetesi’nin çok okunan köşe yazarı Yazgülü Aldoğan’ın çok satan Kiralık Adam romanından sonra ikinci romanı ‘Ve Güneşi Göremedi Şafak’ da Alfa Yayınları’ndan çıktı. Romanın eksenin acıların en büyüğünü, ayrılığı alan Yazgülü Aldoğan yine gerçek yaşamdan besleniyor. Çünkü herkesin bir hayal kırıklığı vardır… Bu kitabı okurken acıların nasıl da ortak olabileceğine şaşıracaksınız.

Arka Kapak

Ayrılık, yaşanan acıların en büyüğü. Ölümü de acı kılan ayrılık değil mi? Yoksa Allah’a, Tanrı’ya, Nirvana’ya ilahi bir güce inanlar, ona kavuşmak için acele bile edebilirdi! Ama ayrılık… Hele severken ayrılmak, hele terk edilmek aşkın en acı veren hali olduğunu bütün uzmanlar kabul ediyor. Erkekler çözümü şiddetle ararken kadınlar sorguluyor, yüzleşiyor. Yüzleşme, aşkını yitiren kadının en acılı iyileşme süreci. Neden bitti? Neden gitti? Kime gitti? Onun benden fazla nesi vardı? Benim neyim eksik? Suçum ne? Hele yüzleşen, sorgulayan kadın Şafak’sa… Çocuksu güzelliğinin içinde seksi bir kadın saklıysa! Aşk yaşadığını sandığı bir noktada, erkeğin zaten ufak ufak gittiğini, veda ettiğinde anlarsa…

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017