Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yazın Güneşten Korunmanın Yolları

Temmuz geldi… Soğuk kış günlerinde hayalini kurduğunuz güneş, deniz ve kuma kendinizi özgürce bırakma zamanı! Ancak şifa deposu güneşin fazlasının birçok ciddi hastalığa sebep olabileceğinin de farkında olun.
Yazın Güneşten Korunmanın Yolları
Güneş sıcak yüzünü göstermeye başladı. Güneşin fazlasının cildi yaşlandırdığı ve sağlık sorunlarına sebep verebileceği bir gerçek. Ancak az güneş görmek de bir o kadar zararlı. Uzmanlar güneşin fazlasının zarar olduğu kadar her gün ortalama en az 10-15 dakika faydalanılmamasının da sağlığımızı tehdit edebileceğinin altını çiziyorlar. Güçlü Temmuz güneşinin gökyüzünde süzüldüğü bugünlerde, güneşten maksimum faydalanma ve zararlarını ise minimuma indirme yöntemlerini Acıbadem Maslak Hastanesi Dermatoloji Uzman Dr. Emel Erkek’ten öğrendik.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017