Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yazın Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Kadınların en büyük derdi olan saçlar yaz aylarında daha da asileşir, söz dinlemez ve çoğu zaman şekle girmeyerek kış aylarında yaptıklarımızın intikamını alır. Peki, yazın saç bakımını nasıl yapmalıyız biliyor musunuz?
Yazın Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?
Denize girince fönüm bozulacak diye kaç defa güneşin altında ter döktünüz ya da kaç defa gittiğiniz tatil yöresinde saçınızı şekle sokacak bir kuaför aradığınız için dalga konusu oldunuz? Bu soruların cevabında, saç konusunda şanslı olanlardan değilseniz en az bir evet olacaktır. Çünkü kış aylarında kuaför yardımıyla herkesin güzel sandığı saçlarınız yaz gelince gerçek yüzünü gösterir. Oysa yaz aylarında da güzel saçlara sahip olmak mümkün.

Yaz aylarında saçlara şekil vermek için neler yapılması gerektiği konusunda Saç Tasarımcısı Ali Gür’den bilgi aldık. Ali Gür yaz aylarında yaşanan en büyük sorunlardan birinin saça şekil vermek olduğunu söylüyor ve “Tatile giderken kadınların yaptığı en büyük hatalardan biri de bavullarına şekillendirici ürünlerini koymamaları oluyor. Oysa yanınıza şekillendirici aldığınızda saçı biçimlendirmek daha kolay” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017