Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yazlık Ev Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Mevsim değişirken, aklımız da planlarımız da güneşe, güneye kayıyor. “Yazlık alsak mı?” sorusu ciddiyet kazanıyor. Peki ama en doğru adresler neresi? Yazlık konut almanın riski var mı? Yazlık ev alırken nelere dikkat edilmeli?
Yazlık Ev Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?
Yaz geldi, çattı. Herkesin aklında, kendinizi denize, kuma, güneşe bırakmak, dinlenmek var. Yatırım planları da mevsime ayak uyduruyor. Doğal olarak konut piyasasının nabzı da farklı yerlerde daha yüksek atmaya başlıyor. Gündeme yazlık konutlar yerleşiyor. Nerelere bakmalı, hangi projelere yatırım yapmalı, karar verirken nelere dikkat etmeli, sizin için araştırdık.

Başroldeki bölgeler, aslında yıllardır değişmiyor: Ege’de Çeşme Yarımadası, Ayvalık ve çevresi, Kuşadası, Didim, Marmaris ve Bodrum; Akdeniz’de ise Kemer, Belek, Side, Alanya, Mersin ilinin Çeşmeli beldesi ile Aydıncık ilçesi arasındaki sahil aksı. Ama hem gayrimenkul firmaları hem alıcılar için her dönem cazibesini koruyan merkezlerin başında, marka haline gelen Bodrum ve son dönemin gözdesi Alaçatı geliyor. A plus müşteriler ve yabancılar ise daha çok Kuşadası ve Marmaris’i mesken tutmuş görünüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017