Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Yellow Medya'dan Performans Bazlı Reklam Modeli

Yellow Medya'nın Performans Bazlı Reklam Modeli ile Reklamveren Firmalar Sadece Gelen Telefon Aramaları için Ödeme Yapıyor
Yellow Medya'dan Performans Bazlı Reklam Modeli
Yellow Medya tarafından sunulan yenilikçi reklam hizmeti ‘Arama Başına Ödeme’ sistemi, firmaların Yellow E-Rehber platformlarında yayınlanan reklamları ve Süper Sayfam’da yayınlanan içerikleri sayesinde aldıkları telefon çağrılarını takip edebilmelerini ve aldıkları aramalar için ödeme yapmalarını sağlıyor. Türkiye’de ilk kez ve sadece Yellow Medya tarafından sunulan bu hizmetten, KOBİ’ler dahil, performans bazlı ödeme yapmak ve reklam yatırımlarının geri dönüşünü ölçmek isteyen tüm firmalar yararlanabiliyor.

Performansa dayalı reklam sistemi kullanmayan firmaların yaptıkları reklam yatırımının katma değerini ölçmeleri son derece güç. Yellow Medya’nın sunduğu Arama Başına Ödeme sistemi ile firmalar, sadece Yellow.com.tr’deki reklamlarından gelen telefon aramaları için ücret ödüyorlar. Satın alma potansiyeli yüksek müşterilere kolaylıkla ulaşılabilen (Yellow.com.tr)) sayesinde, firmaların telefonları daha çok çalıyor ve satışları artıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017